Mõttega mäng annab vabale ajale väärtuse!

Pakume lastele vanuses 3-8 a või kuni 50kg kaaluvatele lastele kõrge kvaliteediga väärtuslikku vabaaja veetmise võimalust.

Tule meile linnakusse mängima ja sõitma elektriautodega üksinda või koos sõpradega. 

Selleks, et meile sõitma tulla, ei pea olema just sünnipäevapidu, liigelda ja mängida saab ka lihtsalt niisama üksikkülastajana. 

Laste liikluspargis ei ole vaja muretseda, kas väljas sajab vihma, lörtsi, rahet või lund, meie linnakus saad liigelda alati soojas ja kuivas kuna asume siseruumides. Liikluslinnak on miniatuurselt sarnane päris liiklusele kus on olemas: toimivad valgusfoorid; erinevad ristmikud; ringliiklus; ühe- ja kahesuunalised teed; reguleeritud ja reguleerimata ülekäigurajad; jupike pimedat maanteed tunnelis, ka jalakäijatele; autopesula; bensiinijaam; politsei maja ning mänguväljakud haljasaladel.  Samuti saab jalakäija liikuda läbi kogu pargi. Kõikjal on abimeesteks liiklusmärgid, mis suunavad ja õpetavad lapsi õigesti liiklema.

 

Kolme ja enama lapsega külastajale hinnasoodustus üksiksõidul 35%.

 

Covid-19 piirangute tõttu külastusteks 3.-28. märtsini suletud. 

Üksikkülastajaid ootame:

K-R 13.00-19.00

L-P 10.00-19.00

E-T SULETUD

Üksikkülastajal palume enne külastust jälgida meie kodulehel olevat kalendrit siit või helistada numbritel 622 9206, 5621 9888 täpsustamaks, et linnak broneeritud ei ole. 

 

 

Võtke meiega ühendust

E-kirja saatmiseks pane siia linnuke: